Ülkemizin marka ürünü Sultani Altın Kuru Üzüm, yüksek şeker oranına sahip, parlak ve kendine özel rengiyle, doğal kurutulmuş üzümün adresi Global Market’te. Sultani Altın Üzümün, tatlılardan reçellere, kompostosundan atıştırmalığa kadar pek çok tüketim alanı bulunuyor.

 

Sultani Altın Kuru Üzüm, kimyasal katkılar ve tarım ilaçları kullanılmadan doğal olarak üretilip aynı doğallıkta güneşte kurutulduğu için gerçek lezzet sunuyor. Kolay sentezlenebilir şeker oranı yüksektir. Çok daha fazla enerji veren Altın Kuru Üzüm, tatlıların, keklerin, reçellerin ve kompostoların vazgeçilmez tadıdır.  

 

Hem Kilo Almak İsteyenler Hem de Kilo Vermek İsteyenler Tüketebiliyor

Metabolizmayı hızlandıran Sultani Altın Kuru Üzüm, yüksek enerjili bir besin maddesi olduğu için kilo almak isteyenlerin sürekli olarak tüketmeleri, kilo verenlerin ise kolay enerji elde edebilmelerini sağlayan sağlık deposu bir üründür. 

 

Kimyasallar ve Tarım İlaçları Kullanılmadan Üretiliyor

Global Market, hiçbir kimyasal madde ve tarım ilacı kullanılmadan üretilen, aynı titizlikle güneşte kurutulan, doğal ve sağlıklı Sultani Altın Kuru Üzümleri, sizleri bekliyor.

 

Türkiye’nin Her Yerine En Geç Üç Gün İçinde Teslimat

 

444 90 84 ve 0 342 322 90 94 numaralı telefonu arayarak siparişinizi verebilir, Sultani Altın Kuru Üzümlerin en geç üç gün içinde evinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Güvenilir Ödeme Yöntemi Kapıda Ödeme Tercih Edin

 

Bize ulaşan siparişler güvenli kapıda ödeme seçeneğiyle sorunsuz olarak sizlere ulaştırılıyor.

 

Tüm Uğraşımız Müşterilerimizin Memnuniyeti İçin

 

Global Market, kuru üzümlerimizin, üretilmesi, kurutulması ve sizlere ulaştırılmasında önceliğini müşteri memnuniyetine odaklamıştır. Sizin memnuniyetiniz bizim başarımızın da tek ölçütüdür.

  

Beğenmezseniz İade Edin

Global Market olarak sunduğumuz tüm ürünlerin arkasındayız. Kalite çizgimizden ayrılmadan satışa sunduğumuz tüm ürünler en iyi kalitede ve eşsiz lezzete sahip tamamen doğal ürünlerdir. Ancak yine de beğenmemeniz durumundan elbette iade kabul eder, ödediğiniz paranızın tamamını iade ederiz.

 

Hemen Arayın Altın Üzümsüz Kalmayın

444 90 84 ve 0 342 322 90 94'ü arayın. Doğal, eşsiz lezzetteki Sultani Altın Kuru Üzüm siparişiniz verin.