Kara üzüm olarak da bilinen Siyah Salkım Üzüm, çöplerinden ayrılmadan doğal olarak kurutulur. Besin değerinin yanında özellikle çekirdeklerindeki yüksek vitamin ve antioksidan özelliğiyle, deriyi dinçleştirir ve yaşlanma belirtilerini azaltır. Uzun süre özellikle bilgisayar kullananların göz sağlığını korumaların yardım eden Siyah Salkım Üzüm en doğal lezzetlerin en doğal marketi Global Market güvencesiyle sizlere ulaştırılıyor.

 

Siyah Salkım Üzüm, çöplerinden ayrılmadan güneşte doğal olarak kurutulur. Üretiminde ve kurutulmasında hiçbir katkı maddesi, kimyasal ya da tarım ilacı kullanılmaz. Tamamen doğal olarak üretilen Siyah Salkım Üzümler, yöresel ürünlerimizdir.

 

Hem Kendisi Hem Çekirdeği Sağlık Deposu

Özellikle çekirdeğindeki antioksidan, cildinizin gergin ve dinç bir görünüme kavuşmasını sağlar. Çekirdeği aynı zamanda DNA düzensizliğinin önüne geçerek kanser riskini azaltır. Siyah Salkım Üzüm hemen herkesin bildiği gibi kan yapıcı özelliğiyle metabolizmanızı hızlandırır, koroner kalp hastalıklarına yakalanma riskinizi azaltır.

 

Doğal Lezzetlere Güvenle Ulaşın

Global Market’in sunduğu tüm doğal lezzetler, yöresel ve doğal üretimdir. Sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin sağlıklı besin tedarikçisi Global Market, yöresel ürünlerde güvenilir hizmet sunuyor.

 

Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Kargoluyoruz

444 90 84 ve 0 342 322 90 94 numaralı telefondan bizlere ulaşın, yapacağınız siparişleriniz aynı gün tüm Türkiye geneline ücretsiz olarak kargolansın.

 

Dilerseniz Kapıda Ödeyebilirsiniz

Güvenilir ödeme yapmanızı en az sizin kadar önemsiyoruz. O nedenle yapacağınız tüm alışverişlerde, tüm ürünler kapıda ödeme hizmetiyle gönderiliyor.

 

Kolay İade Hizmeti

Global Market, müşteri memnuniyetinin başarının en güvenilir ölçütü olduğuna inanıyor. Beğenmediğiniz, memnun kalmadığınız tüm ürünlerimizi kolay iade hizmetiyle sizlerden alıyor, ödediğiniz parayı hemen iade ediyoruz.

 

Hemen Arayın

444 90 84 ve 0 342 322 90 94'ü arayın. Global Market’in sunduğu yöresel, doğal ve ev yapımı lezzetlere ulaşın.