Çekirdekli Kuru Üzüm, eşsiz lezzeti, yüksek besin değeriyle hem mevsiminde hem de kurutulmuş olarak yıl boyu tüketilebiliyor. Tazesi ve kurutulmuşunun besin değerleri arasında büyük bir farklılık olmaması nedeniyle, her mevsim her şekliyle enerji kaynağı olan Çekirdekli Kuru Üzüm, doğal ve eşsiz tatların vazgeçilmez markası Global Market farkıyla sizlerle.

 

Yüksek enerji sağlayan Çekirdekli Kuru Üzüm, aynı zamanda şifa deposu. Kanı sulandırıcı özelliği ile koroner kalp hastalıklarına yakalanma riskini azaltır. Özellikle öğleden sonra tüketilecek bir avuç çekirdekli kuru üzüm, günün yorgunlukla bitmesinin önüne geçerek, vücudunuzu zinde tutmanıza yardımcı olur.

 

Çekirdekli Kuru Üzüm Her Yaşta Tüketilmelidir

Özellikle gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin artan enerji gereksinimini karşılamaları için bulunmaz bir besin kaynağıdır. Zihni açar, okul çağında derslerde başarının artırılmasına yardımcı olur. Yaşlıların kalp hastalıklarına yakalanma risk seviyesini düşürebilir.

 

Global Market Doğal Ürünler Sunuyor

Tamamen yöresel olarak üretilen Çekirdekli Kuru Üzüm, dalından kurutuluncaya kadar hiçbir katkı maddesi kullanılmadan doğal haliyle sizlere ulaştırılmaktadır. Doğal bir beslenme için ilk şart doğal ürünlerin tüketilmesinden geçiyor.

 

Ücretsiz Kargo Hızlı Teslimat

Tüm Türkiye’ye saat 16.00’dan önceki siparişleriniz aynı gün 16.00’dan sonraki siparişleriniz ertesi gün ücretsiz olarak kargoya verilmektedir. Tek yapmanız gereken 444 90 84 ve 0 342 322 90 94'ü aramak.

 

Geniş Ödeme Seçenekleri

İster banka havalesi isterseniz kapıda ödeme seçenekleriyle güvenle siparişinizi verebilirsiniz.

 

Müşteri Memnuniyetinde Ödüllü Marka

Müşteri memnuniyetine odaklanan satış temsilcilerimiz her geçen gün artan müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden hizmet etmektedirler.

 

İade Hakkınız Olduğunu Unutmayın

Üstün kalitede ve doğal olarak ürettiğimiz ürünlerimizi beğenmemeniz durumunda iade edebilir ve ödediğiniz paranın tamamını geri alabilirsiniz.

 

Çekirdekli Kuru Üzüm Hattı

444 90 84 ve 0 342 322 90 94 numaralı telefonu arayanı kuru üzümleriniz kapınıza kadar ulaştırılsın.