Gün içinde azalan enerjinizi çikolata, şekerli atıştırmalıklar yerine 1 avuç Besni Üzümü ile geri kazanabilirsiniz. Tam anlamıyla enerji kaynağı olan Besni Kuru Üzüm, doğal, eşsiz lezzetlerin güvenilir adresi Global Market’te.

Besni Kuru Üzüm, içerdiği yüksek besin değerleriyle, enerjinizin bittiği anlarda size tekrar zindelik kazandırır. Kilo ihtiyacı bulunan, zayıf bünyelerin ihtiyaç duyduğu yüksek besin değerlerini kolayca karşılayarak kilo almalarına yardımcı oluyor.

 

Özellikle Çocukların Tüketmesi Gerekiyor

Gelişim çağı, aynı zamanda yüksek enerjiye ihtiyaç duyulan en önemli çağlardır. Bu nedenle çocuklarımızın artan enerji ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olmak için mutlaka kuru üzüm tüketmeleri öneriliyor. Kan yapıcı özelliği ve yüksek besin değeriyle tamamen doğal ve katkısız olan Besni Kuru Üzüm, çocukların mutlaka tüketmesi gereken besleyici gıdalar arasında.

 

Bu Üzüm Kan Yapıyor

Kan yapıcı özelliği ile özellikle dolaşım sisteminin daha hızlı çalışmasını sağlar. Daha zinde ve daha sağlıklı olabilmek için gereken besin takviyesini Besni Kuru Üzüm kolaylıkla karşılar.

 

Doğal Beslenmek İçin Doğal Gıdalar Tüketilmeli

Global Market tarafından sunulan Besni Kuru Üzüm, yetiştirilmesinden toplanıp kurutulmasına kadar tüm işlemleri ev yapımı, doğal ve yöresel olarak sizlere ulaşıyor.

 

Tüm Türkiye’ye Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo

444 90 84 ve 0 342 322 90 94 numaralı telefonu hemen arayın, siparişiniz aynı gün kargoyla evinize ulaştırılsın.

Kapıda Ödeme Seçeneği

Verdiğiniz tüm siparişler kapıda ödeme seçeneğiyle son derece güvenli olarak sizlere ulaştırılıyor. Paket içeriğinden emin olarak ödemenin ayrıcalığını yaşayın.

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

 

Global Market sunduğu tüm ürünlerinde önce müşteri memnuniyeti hedefiyle, her geçen gün artan müşteri portföyüne en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

 

Koşulsuz İade Hakkınız Var

 

Global Market sunduğu tüm kuru üzüm çeşitlerinde koşulsuz iade hakkını sonuna kadar kullanmanızı destekler, üründen memnun kalmamanız durumunda koşulsuz iade kabul etmektedir.

 

Hemen Arayın

444 90 84 ve 0 342 322 90 94'ü arayın. Ev yapımı doğal, kuru üzüm ürünlerimiz kapınıza kadar gelsin.